Kosmetyki Kat Von D - tak czy nie? Miłość czy hate?Mój blog żyje swoim życiem, czasem załączam film, czasem moje spostrzeżenia - ale skoro lubię bardzo do Was mówić i taki przekaz jest bardzo szybki więc zapraszam moich czytelników też i na You Tube.

Nowy film na Was czeka, a obiecałam ,że będę załączać przynajmniej jeden filmik na tydzień - tak bardzo chce mi się do Was mówić:)

Jeśli więc cenicie sobie moje uwagi, propozycje i opinie ślicznie zapraszam na You Tube, odkryjcie swoje opinie i zaskrybujcie kanał.

Dostaje sporo listów z prośbą o poradę: a to pielęgnacyjną a to podkładową czy też ogólnie co używać.
Takie odcinki już powstały, są w archiwum zarówno bloga jak i You Tube więc serdecznie zapraszam, biorę jednak pod uwagę,że każdy jest inny więc raz w mc mogę poświęcić jeden odcinek takim poradom - jesli oczywiście chcecie i będzie zapotrzebowanie i proszę się nie krępować:)

Wtedy poruszę dane zagadnienie w tzw poradzie indywidualnej a i innym pewnie sie to przyda!!!
Wiecie,że mój blog i kanał jet nieco inny, myślę,że jest mniej odtwórczy i bardziej poparty praktyką lat spędzonych w perfumeriach w kwestii doradzania, jeśli macie zaufanie i wspieracie moją pracę zapraszam jak najbardziej!!!

Poproszę równiez o komentarze, sa zawsze miło widziane i wiem,że nie mówię do ściany haha

P.S jesli lubisz mój kanał, nie zwlekaj - zaskrybuj i zostaw znak,że byłeś:) Nie rozumiem tego subskrybowania na chwilę , które ostatnio nagminnie się zdarza?


Komentarze

  1. Ja uwielbiam Kat von D i pewnie zauważyłaś to jeśli zerkasz czasem na moj blog sporo tego od kilku lat pojawiło sie u mnie. Moj hit to paleta do konturowania!!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. widzialam, widzialam, pamietam na Insta jak pokazalas, a tu nic nie mozna bylo dostac:) Palety do konturowania chyba nie zamierzam nabyc ale kto wie kochana, kto wie:)A jak lubisz jej cienie?

      Usuń

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jak się wypowiesz, ujawnisz i napiszesz mi co myślisz:)Wszystkie komentarze, dygresje czytam i staram się na nie odpowiadać.
Proszę nie zamieszczać spamu ani kryptoreklamy.

Popularne posty