Świąteczny czas z życzeniami :)Zaczynają się Święta i ten  miły, cudowny czas dzielenia się opłatkiem z całą rodziną - w związku z tym, życzę Wam zdrowych,  pogodnych, bogatych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego co sobie wymarzycie pod choinką:)

Dziękuje Wam za to,że jesteście  i  mnie odwiedzacie ,mimo braku czasu!!:*


Święta w UK mi głównie w tym roku będą się kręcic wokół pracy, praca w handlu tutaj na miejscu znacznie różni się intensywnością od tej w PL - nie ma tylu świątecznych dni , ruch jest mega wzmożony i przewrotny a  Boxing day pewnie da się we znaki:)
Kultura bycia, zakupów czy też wyprzedaży jest bardzo różna , kiedys napisze o tym post i moje przemyślenia, równiez porusze kwestię  świadomości konsumenckiej co do jakości produktów.
Aw racając do Boxing day to zapolujcie bo wartooo, większości firm ma przeceny do - 50%:)

Do usłyszenia wkrótce już kosmetycznie!!!


Komentarze

 1. Wesołych Świąt i dużo sił do pracy w te nadchodzące dni:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świątecznego relaksu w gronie najbliższych Ci życzę. Wiem że okres okołoświąteczny dla pracowników sklepów to trudne wyzwanie, tak więc siły i pogody ducha moja droga ( a post o twoich przemyśleniach chętnie przeczytam :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt :-) Oby było jak najspokojniej i obyś przetrwała :-) A mimo obowiązków i pracy życzę Ci dużo odpoczynku :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. I wzajemnie Spokojnych Świąt Kochana spędzonych w rodzinnej atmosferze :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowych Wesołych i Siły :)

  OdpowiedzUsuń
 6. You have great blog Would you like to follow each other? I am your new follower in gfc # 625, I also follow you in bloglovin. Will be glad if you visit my blog and follow me back
  Kisses
  Olga
  www.impromp-two.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. jak najmniej pracy jak najwięcej kasy ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Będzie mi niezmiernie miło jak się wypowiesz, ujawnisz i napiszesz mi co myślisz:)Wszystkie komentarze, dygresje czytam i staram się na nie odpowiadać.
Proszę nie zamieszczać spamu ani kryptoreklamy.

Popularne posty