Kissbox - raz jeszcze...

Dziewczyny, przeglądam sobie tak internet i facebooka i czym więcej czytam o tym Kissbox'ie to tym bardziej nie żałuję,że mi sie nie udało go upolować!!!
Masakra jakaś z organizacją,  zaksięgowaniem pieniędzy , tą niby  wspólną, jednoczesna wysyłką kissbox'ów..hmm.. naprawdę  nie wiem co myśleć, ale to totalnie zraża do takich prenumerat!!
A własnie odnośnie prenumeraty to tam też jest niewszystko jasne. Zastanawia mnie fakt, ze jeśli ktoś zaprenumerował od razu to co? co miesiąc bedzie miał takie dylematy: kiedy dojdzie, jak dojdzie, co z pieniedzmi itd.
No i najważniejsze: ta strona się w ogóle nie rozwija, nic na niej nie ma, wielkie nic,żadnych nowych produktów, żadnych ogłoszeń :(
Naparwde nie żałuję , ale może po wysyłce i raportach dziewczyn zmienię zdanie?

Komentarze

 1. To było do przewidzenia, niestety. Po wtopie z regulaminem, a raczej pseudo- regulaminem, a następnie nieudolnej poprawce go można spodziewać się, ze ta "firma" ma olbrzymie problemy z organizacją i absolutnie nie zna się na zarządzaniu. Podejrzewam, że właściciele to młodzi studenci rządni zarobienia kokosów jak najmniejszym wkładem z ich strony. Organizacja trochę ich przerosła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja odpusciłam sobie zamawianie, byłam ciekawa pudełeczek, ale wolę poczekać na opinie dziewczyn, zorientować się dobrze co i jak:)

  OdpowiedzUsuń
 3. @wyznania kosmetykoholiczki masz rację , można bylo sie spodziewac, tylko ja zawsze daje wiesz rtakli czas inkubacji hehe nadgonienia a tu dalej nic, nie wyobrażam sobie czekać nie wiem ile by dostac paczkę..
  @kleopatro tez jestem ciekawa zawartości , mam nadzieje, ze choc to zrekompensuje zamawiającym to wszystko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też ani trochę nie żałuję, że się nie skusiłam, poczekam, pooglądam jeśli ktoś pokaże i ewentualnie wtedy się zapiszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. @ paula dokładnie, czas pokaże co dalej:D ale generalnie takie zyskiwanie na czasie prze ten portal jest okropnie nieprofesjonalne:(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jak się wypowiesz, ujawnisz i napiszesz mi co myślisz:)Wszystkie komentarze, dygresje czytam i staram się na nie odpowiadać.
Proszę nie zamieszczać spamu ani kryptoreklamy.

Popularne posty