Moze bedzie reedycja kissbox:)

Czytam sobie komentarze po gorączce niedzielnej nocy, kiedy to kupowałyscie kissboxy, na otarcie łez podano do wiadomości,że może być reedycja, bo pewnie niektóre błędnie pokupowały po kilka sztuk, bądź nie umiały anulować, bądź nie zapłacono za nie...etc etc..
Po wnikliwej lekturze fb i ich stronki , myslę,że portal sie stara, poprawili juz regulamin, uzupełnili dane, NIP i  tak myślę,że warto im dać szanse:)
Nie myli sie ten , kto nic nie robi:D
Będę więc na spokojnie czytać wieści odnośnie wznowienia mozliwości zakupów polskiego kissbox'a.
I wtedy....:)

KissBox
 Zdjecie pochodzi ze strony kissbox.pl

Komentarze

 1. Tak, zmienili regulamin, ale dalej jest kilka nieścisłości. Zrobiłam edycją na moim blogu, a Atqa Beauty ładnie ich podsumowała. Ja nie zamawiam poczekam może na GlossyBox'a :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby poprawili regulamin, ale nadal nie jest to dobry dokument... Nie budzą mojego zaufania niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Kissbox to chyba firma prowadzona przez studentów w ramach inkubatora przedsiębiorczości, więc może warto dać im szansę. Ale z drugiej. wystartowali z bardzo niedopracowaną stroną i regulaminiem wołającym o pomstę do nieba. Poczekam na pierwsze dostawy i opinie, koty w worku nie są dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Annathea, właśnie dlatego mnie to wszystko oburza. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości powinny pilnować, aby projekty, w których biorą udział, były wzorcowe. A tutaj wtopa na wtopie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Atqa, ja byłam tą informacją mocno zaskoczona. Mi ta strona wyglądała jakby jakiś przedsiebiorczy emigrant na Wyspy, na szybko i nie do końca z planem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Annthea , Atqua,Wyznania Komsteykoholiczki dokladnie takie same mialam odczucia, to jakby ktos wpadl na "niszowy" zaniedbany pomysl i wykorzystal lukę , co akurat mnie cieszylo bo na rynku polskim nie bylo mozliwosci zamawiania do polski takich paczuszek ale wsyztsko niedoprcowane, nawet kwestia transferow pienieznych czy maili.. ale moze poczekac, zobaczyc, dac im czas?:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jak się wypowiesz, ujawnisz i napiszesz mi co myślisz:)Wszystkie komentarze, dygresje czytam i staram się na nie odpowiadać.
Proszę nie zamieszczać spamu ani kryptoreklamy.

Popularne posty